SESJE RODZINNE

Jak może wyglądać sesja rodzinna? Przekonajcie się sami!

Sesja rodzinna w Waszym domu? Jesteśmy na tak!

W covidowym listopadzie stworzyliśmy z Moniką, Dawidem i ich słodką kruszynką Ignasiem, przepiękną sesję rodzinną, którą zaczęliśmy w ich pięknym mieszkaniu w centrum Katowic, a następnie wyszliśmy na przemiły spacer w okolice NOSPR, sprawdźcie sami! 

5 powodów dla których warto odwiedzić Zoo w Chorzowie.

No właśnie, dlaczego warto pojechać z nami do Zoo w Chorzowie? 

Powód numer 1. to napewno piękna pamiątka. Lubimy bardzo spacery z Wami, z rodzinami, gdzie możemy w spokoju i bez pośpiechu Was obserwować, robić zdjęcia, rozmawiać, rozśmieszać. Być z Wami. Tak jak było w tym przypadku. Sprawdźcie! 

Zimowy spacer i sesja rodzinna.

Ponownie zawitała do nas ta wesoła gromadka. Pogoda dopisała, więc postanowiliśmy skorzystać z wszechobecnego śniegu, szczególnie, że za pare dni nie było po nim śladu. Jak Wam się podoba? 

Alpaki Marzenie, czyli Chrupek i Ptyś! 

Lubicie spacerować? Jeśli tak, to ta opcja jest stworzona dla Was! Chrupek i Ptyś to dwie ponad roczne Alpaki, bardzo zadbane i przyjazne. Uwielbiają spacery, bieganie i smakołyki, którymi można ich częstować, ale trzeba uważać na nerkę z przysmakami, bo lubią podkradać! Przekonajcie się sami i umówcie się na spacer w Zabrzu, my jesteśmy zakochani <3 

Sesja rodzinna za domem.

Udało nam się zajrzeć do tej wesołej gromadki, pogoda i światło dopisało, jakby inaczej! Wy też widzicie te wulkany energii? Super rodzinka! Tak na marginesie: Tęsknicie za czasami bez maseczek? O tak! My czekamy na wiosnę i lato, a jeśli ktoś ma ochotę to zapraszamy na sesje, choćby zaraz! 

Alicja w krainie czarów?

Okoliczności były jak z bajki, światło jak zwykle zamówione na zdjęcia, rodzinka jak z obrazka, czego chcieć więcej? Dwie piękne kobiety i on! Mały wesołek, odważny mały przystojniak. Gabriel, piękne imię, co? Ta sesja zrobiła się sama, no prawie! 

Blanka. Aniołek, w którym jesteśmy zakochani!

Blanka i jej rodzice to akurat bardzo bliskie nam dusze. Zdjęcia dla bliskich to zawsze wyzwanie. Pojawia się pytanie, czy się spodobają i czy bliscy będą zadowoleni z efektu. Z poufnych informacji wiemy, że się udało! A Wy jak myślicie?