IMG_8617.jpg

Monika & Dawid

Plener poślubny Moniki i Dawida był inny niż wszystkie, które do tej pory robiliśmy. Marzyli o wyjątkowym miejscu - na Nikiszowcu. Bez białej sukni i garnituru, na luzie. I tak też było! Od razu spodobał nam się ten pomysł, a jakby inaczej! Słońce zamówione, światło za nami podążało i świeciło z każdego zakamarka. Czas jakby się zatrzymał, Wy też to widzicie? Uwielbiamy ich fotografować, a Monikę i Dawida znajdziecie w prawie wszystkich galeriach na naszej stronie. Jak to ktoś kiedyś powiedział: "Przypadek? Nie sądzę!" 

IMG_7267_edited.png

Marta & Bartek

To właśnie z nimi stworzyliśmy naszą pierwszą poślubną sesję plenerową na Pustyni Błędowskiej. Od tamtego czasu pustynia trochę się zmieniła, ale kochamy tam wracać! To miejsce jest niezwykle magiczne, inspirujące. Nadal będziemy tam chętnie jeździć, jeśli tylko będziecie mieli ochotę!  

3P5A3645.jpg

Justyna & Przemek

Jak już niektórzy z Was wiedzą Pustynia Błędowska jest jednym z naszych ulubionych miejsc na sesje plenerowe! Czujemy się tam jak ryby w wodzie, widzimy, że piasek pod gołymi stopami Was rozluźnia, a z każdej kolejnej sesji wyciągamy coś nowego. Razem z Justyną i Przemkiem stworzyliśmy piękną sesję narzeczeńską. Było czytanie romantycznych listów, były świece, skakanie przez ognisko, koc i co najważniejsze: byli ONI!  

3P5A7519.jpg

Wiola & Grzegorz

Wiola i Grzegorz to dwa żywioły, oj tak! Szczerze? Nie spodziewaliśmy się, że aż tak! Na sesję zabrali szampana, co było strzałem w dziesiątkę! Bardzo szybko znaleźliśmy wspólny język, sesja to była czysta przyjemność. Uwielbiamy takich pozytywnych ludzi! A tak na marginesie... Wspominaliśmy już, że uwielbiamy wracać na pustynię, prawda?  

IMG_7903.jpg

Delfina & Jarek

Miejsce magiczne, w środku lasu - zaniedbane, ale piękne. Dla nas romantyczne. Niestety, teraz to miejsce nie wygląda jak wtedy,  już podczas zdjęć pracę zaczeła ekipa remontowo-budowlana. My jednak uwielbiamy szukać magii w tak nieoczywistych miejscach - sprawdźcie sami!