SESJE RODZINNE

Jak może wyglądać sesja rodzinna? Przekonajcie się sami!

Alpaki Marzenie, czyli Chrupek i Ptyś! 

Lubicie spacerować? Jeśli tak, to ta opcja jest stworzona dla Was! Chrupek i Ptyś to dwie ponad roczne Alpaki, bardzo zadbane i przyjazne. Uwielbiają spacery, bieganie i smakołyki, którymi można ich częstować, ale trzeba uważać na nerkę z przysmakami, bo lubią podkradać! Przekonajcie się sami i umówcie się na spacer w Zabrzu, my jesteśmy zakochani <3 

Sesja rodzinna w Waszym domu? Jesteśmy na tak!

W covidowym listopadzie stworzyliśmy z Moniką, Dawidem i ich słodką kruszynką Ignasiem, przepiękną sesję rodzinną, którą zaczęliśmy w ich pięknym mieszkaniu w centrum Katowic, a następnie wyszliśmy na przemiły spacer w okolice NOSPR, sprawdźcie sami! 

Lubimy wracać w to miejsce.

Nie wiedzieliśmy co z tego wyjdzie, a wyszło lepiej niż się spodziewaliśmy! Kiedy jechaliśmy na pustynię nie wiedzieliśmy czego możemy się spodziewać, czy nikt nie będzie nam przeszkadzał, patrzył. W końcu miała to być nasza prywatna sesja ciążowa, którą wymyśliliśmy sami! Jednak nasze obawy szybko minęły, jak tylko rozłożyliśmy sprzęt i zaczęliśmy robić zdjęcia. Jak uważacie, udało nam się? 

Letnia sesja za domem.

Udało nam się zajrzeć do tej wesołej gromadki, pogoda i światło dopisało, jakby inaczej! Wy też widzicie te wulkany energii? Super rodzinka! Tak na marginesie: Tęsknicie za czasami bez maseczek? O tak! My czekamy na wiosnę i lato, a jeśli ktoś ma ochotę to zapraszamy na sesje, choćby zaraz! 

Alicja w krainie czarów?

Okoliczności były jak z bajki, światło jak zwykle zamówione na zdjęcia, rodzinka jak z obrazka, czego chcieć więcej? Dwie piękne kobiety i on! Mały wesołek, odważny mały przystojniak. Gabriel, piękne imię, co? Ta sesja zrobiła się sama, no prawie! 

Sesja ciążowa w lesie.

Rodzinne sesje to coś, co dla nas jest odskocznią od ukochanych reportaży ślubnych. Lubimy się z Wami spotykać i rozmawiać, a w międzyczasie ukradkiem robić Wam zdjęcia. Naturalne, nie ustawiane, no chyba, że mamy jakiś super pomysł, bądź Wy chcecie zrealizować jakąś wizję, to JESTEŚMY ZAWSZE NA TAK! Tym razem My w roli głównej, podoba Wam się? 

Blanka. Aniołek, w którym jesteśmy zakochani!

Blanka i jej rodzice to akurat bardzo bliskie nam dusze. Zdjęcia dla bliskich to zawsze wyzwanie. Pojawia się pytanie, czy się spodobają i czy bliscy będą zadowoleni z efektu. Z poufnych informacji wiemy, że się udało! A Wy jak myślicie? 

Bądź na bieżąco:
  • Facebook
  • Instagram