top of page
6L3A5814.jpg

Cześć!
 
Mam na imię Marcin, a fotografią zacząłem się interesować 20 lat temu. Zanim pojąłem, że to może być sposób na życie ciągle szukałem swojej drogi, aż w końcu pojawiła się okazja do sfotografowania mojego pierwszego ślubu. Od tamtej pory wiem, że to mój kierunek i podążam nim do dzisiaj.
 
Czuję się niezwykle uprzywilejowany, że mogę uczestniczyć w tak ważnych momentach Waszego życia . Czy stresuję się podczas fotografowania Waszych ślubów? Oczywiście! Spoczywa na mnie wielka odpowiedzialność, bo moje zdjęcia zostaną z Wami na lata. Będziecie do nich wracać przy okazji każdej rocznicy lub innych ważnych wydarzeń, dlatego staram się, aby zdjęcia miały charakter ponadczasowy, naturalny, z nieprzesadzoną obróbką graficzną, odwzorowującą klimat i kolorystykę w danym dniu. Jednak ten stres to moja siła napędowa, którą wykorzystuję w kreatywny sposób.
 
Staram się interpretować każdy ślub indywidualnie i nieszablonowo. Płynę z rytmem Waszego dnia, ciągle poszukując idealnych momentów, a każdy z nich to doskonała okazja na dobre zdjęcie. 

Do zobaczenia na Waszym ślubie, ściskam gorąco. 
M.
 


 

bottom of page